preloder

Stomatologia

ząb

Zrelaksuj się...Twój dentysta zaopiekuję się Tobą

Jesteśmy tu specjalnie dla Ciebie

Odpowiedni stan uzębienia i jamy ustnej to pierwszy krok do utrzymania prawidłowej kondycji całego organizmu. MSDENTAL to gwarancja kompleksowej ochrony od stomatologii zachowawczej, przez implanty i chirurgię dentystyczną, aż do protetyki i ortodoncji. Podobnie do usług nieograniczony jest wiek pacjentów. 

Gabinet stomatologiczny przygotowany z myślą o dzieciach i dorosłych

Prowadzimy najwyższej klasy profilaktykę i leczenie niezależnie od wieku Pacjenta.

fotel-stomatologiczny
stomatologia-zachowowawcza

Stomatologia zachowawcza

Niewłaściwa higiena, duże ilości przyjmowanego cukru i czas. To czynniki powodujące rozwój najczęstszej choroby zębów – próchnicy. W jamie ustnej początek ma droga w głąb naszego organizmu, stąd brak leczenia jej schorzeń może prowadzić do poważnych zaburzeń w całym ciele. Cukrzyca, nadciśnienie czy zawały to tylko ich niewielka część. Pomoc w zahamowaniu rozwoju próchnicy i zapobieganiu powikłaniom zapewnia stomatologia zachowawcza, w której skład wchodzi również leczenie kanałowe (endodoncja).

Chirurgia stomatologiczna

Ekstrakcja, czyli usunięcie zęba to najstarszy i najbardziej klasyczny zabieg chirurgii stomatologicznej. Oprócz innych działań obejmujących operacyjne leczenie wewnątrz jamy ustnej, zakres tej dziedziny uzupełnia implantologia. W przypadku MSDENTAL mowa o efekcie 30 letniego doświadczenia i kreatywnych rozwiązaniach stosowanych przez najlepszych specjalistów w branży – implantach dentystycznych wiodącej firmy Alpha Bio Tec.  

chirurgia-stomatologiczna
ortodoncja

Ortodoncja

Wady wymowy, zmiany w naturalnym układzie twarzy, ból i tendencja do dolegliwości wewnątrz jamy ustnej – to najczęstsze objawy problemów o podłożu ortodontycznym. Każdy z nich obniża jakość życia powodując dyskomfort nie tylko w sferze fizycznej, ale i psychicznej. Leczenie defektów zgryzu umożliwiają między innymi ruchome i stałe aparaty ortodontyczne. W MSDENTAL korzystamy z zamków DISCOVERY gwarantujących wygodę,  brak problemów z przedwczesnym odklejeniem i skuteczność działania zarówno u dzieci jak i dorosłych.

Stomatologia dziecięca

Od przebiegu pierwszych wizyt zależy podejście do profilaktyki jamy ustnej w przyszłości. Statystyki Ministerstwa Zdrowia są przejrzyste – co czwarty Polak nie był u dentysty od minimum 5 lat. Prawdopodobnie jeszcze większy odsetek ma przykre wspomnienia ze stomatologicznej przeszłości. Co za tym idzie, dentystyka dziecięca oprócz specjalistycznego podejścia do takich kwestii jak ząbkowanie czy leczenie zębów mlecznych, to bardzo delikatna dziedzina, która śmiało rzutuje na całe życie.

stomatologia-dziecięca
protetyka

Protetyka

Protezy całkowite lub częściowe, szyny, korony – osiągnięcia współczesnej stomatologii dają niemal nieograniczony zakres rozwiązań na odbudowę brakujących lub uszkodzonych zębów. Całość uzupełniają wszelkie zabiegi dążące do zmiany ustawienia zębów, a także korekty permanentnych przebarwień. Leczenie protetyczne staje się więc alternatywą i szansą na powrót do odpowiedniego stanu zgryzu w sposób trwały i odporny na podobne komplikacje w przyszłości.

ząb

Sprawdź cennik usług dentystycznych